امروز سه شنبه 28 آبان 1398
amozesh-khanevadeh.cloob24.com
0

در هجمه فرهنگی دشمنان ملت ایران آنچه بیشتر مورد توجه است اعتقادات دینی و انقلابی و مبانی اسلامی، روح استقلال طلبی ملی، فضایل اخلاقی، زبان رسمی، خلقیات ایرانی و عزت و عزم راسخ ملی است.

کسانی که وظیفه مقابله با هجمه گسترده فرهنگی دشمن را بر عهده دارند باید با بصیرت، معرفت، شجاعت و بی‌توجهی به هوچی‌گری دشمن، در مسیر منویات حکیمانه مقام معظم رهبری حرکت کرده و یقین داشته باشند که حرکت در این مسیر بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.

کسانی که به عنوان فعالان عرصه فرهنگی در جامعه مشغول فعالیت هستند نباید فراموش کنند که ابعاد شکست‌های دشمن در حوزه جنگ نرم را همواره برای مردم تبیین کرده و افق روشنی را که در انتظار ملت ایران است برای آنان ترسیم کنند.

برگزاری دوره‌های آموزش قرآن و نماز، برگزاری کارگاه‌های ترویج سیره معصومین(ع)، برگزاری کلاس‌های آموزش احکام، ترویج دیدگاه‌ها و اجرای راه‌کارهای مرتبط با گفتمان مقام معظم رهبری، برگزاری کارگاه‌های توجیهی در حوزه جنگ نرم، طراحی و اجرای برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت ویژه خانواده کارکنان، تهیه کتاب و محصولات فرهنگی، مدیریت برنامه‌های توسعه فرهنگ حقوقی و قضایی جامعه و حمایت از رسانه در مسیر ترویج و توسعه فرهنگ حقوقی و قضایی باید  از مهم‌ترین برنامه‌های در دست اقدام باشد

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه