امروز سه شنبه 28 آبان 1398
amozesh-khanevadeh.cloob24.com
0

 

ازدواج یکی از مهمترین مسائل در طول زندگی هر فردی است. اگر قصد ازدواج کردن را دارید حتماً این مقاله را بخوانید … با چه کسی ازدواج کنیم؟‌ چگونه همسرآینده امان را بشناسیم؟ چه شرایطی برای همسر.

ازدواج یکی از مهمترین مسائل در طول زندگی هر فردی است. اگر قصد ازدواج کردن را دارید حتماً این مقاله را بخوانید …
با چه کسی ازدواج کنیم؟‌ چگونه همسرآینده امان را بشناسیم؟ چه شرایطی برای همسر در نظر بگیریم؟ در چه سنی باید ازدواج کرد؟ چه شرایطی باید داشته باشیم تا ازدواج کنیم؟ و هزاران سوال از این دست را هر روزه جوانان در ذهن خود مرور می کنند و به دنبال جواب هستند. در این یادداشت و چندین یادداشت بعدی، سعی ما بر این است که به این مهم بپردازیم و سوالاتی که مبتلا به عموم هست را از منظر روانشناسی کاربردی پاسخ دهیم.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه مشاوره همدردی در مورد ازدواج باید بگوئیم که: این رابطه تنها به منظور ارضای تمایلات آنی نیست. بلکه زندگی آینده و خوشبختی زن و مرد و کودکان آنها بر اساس این پیوند قرار گرفته است و چنانکه در بحث تربیت کودک نیز شرح دادیم یکی از علل عمده اختلالات روانی در کودکان، گسسته شدن رابطه خانواده و یا اختلافات خانوادگی است.
ازدواج موفق بستگی به عوامل مختلفی دارد که خیلی از آنها را باید در دوران نامزدی (قبل از ازدواج)ارزیابی کرد. عوامل دیگری نیز در موفقیت زندگی زناشویی موثر است که می توان آنها را بعد از ازدواج شناخت.
در ازدواج، سازش دائمی و از خودگذشتگی فراوان لازم است، ولی اگر زن و مرد قبل از ازدواج با یکدیگر توافق بیشتری داشته باشند، امکان سازش بعدی بیشتر خواهد بود.
مهمترین عوامل توافق در ازدواج عبارتند از:

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه